czech english
MENU

Právní služby v oblasti bytového práva - darovací smlouvy na nemovitosti a další

Advokátů a právníků je v Brně celá řada, ale najít takového, který ke každé své zakázce přistupuje individuálně a s maximálním zapálením, je úkol nesmírně těžký. Jedním takovým advokátem je Mgr. Lenka Hersheyová, specialistka na obchodní, občanské i rodinné právo. Řešíte bytové právo, darovací smlouvu na nemovitost či převod nemovitosti? Nevíte, jak po legislativní stránce probíhá založení s.r.o. nebo jiné obchodní společnosti? Kontaktujte advokátku Hersheyovou, která nedovolí, abyste udělali chybné rozhodnutí.

Mgr. Lenka Hersheyová se zaměřuje na všechny druhy práva, ale běžné fyzické osoby nejčastěji řeší spory na základě občanského zákoníku. Aktuální novela zákoníku obsahuje konec regulovaného nájemného, což zřejmě výustí ve velké spory ohledně bytového práva. V této problematice lze poskytnout službu jak při mimosoudním jednání obou stran, které je v této otázce velmi významné, tak při případném řízení před soudem. Samozřejmostí je sepis smluv, např. smlouvy kupní, darovací smlouva na nemovitost, o zřízení zástavního práva, o převodu nemovitosti či věcného břemene, a to dle potřeb konkrétního klienta.

Advokátka poskytuje služby také v oblasti práva obchodního, svým klientům pomáhá při založení s.r.o. či jiných obchodních společností. Pomoc při založení obchodní společnosti zahrnuje sepis společenské smlouvy nebo zajištění sepisu zakladatelské listiny formou notářského zápisu, přípravu všech potřebných listin, vyřízení potřebného živnostenského opatření a sepis návrhu na zápis obchodní společnosti do obchodního rejstříku.

Advokátka Hersheyová Vám ráda zodpoví veškeré otázky a nabídne odbornou pomoc v oblastech bytového práva, darovacích či jiných smluv (např. darovací smlouva na nemovitost), převodu nemovitosti, založení s.r.o. a dalších. Svěřte důležité právní úkony do správných rukou.Zpět na seznam článků

Rychlý kontakt:

Advokátka Mgr. Lenka Hersheyová

Adresa: Weissova 14,
644 00 Brno
Tel.: +420 541 216 779
Mobil: +420 721 868 205
E-mail: info@advokathershey.cz

Máte jakýkoliv dotaz? Kontaktujte mě:

jméno:*
telefon:
email:*
* povinná položka

Copyright © 2010 Advokát, právník Mgr. Lenka Hershey
Tvorba webu: IMP net s.r.o. - Web & SEO